Omlouváme se, stránka "offcanvas-col1" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col2" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col3" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col4" neexistuje.

CZ

Půjčovna textilií pro zaručenou hygienu prádla

Profesionální, desinfekční proces praní pro Vaši bezpečnost

Hygienické jednorázové prádlo v hotelích a gastronomii je pro každého hosta důležitou potřebou. Profesionální management textilu chrání před možným přenosem prostřednictvím textilu. U SALESIANER je nájemné prádlo zpracováváno dle daných,desinfekčních procesech praní. To probíhá chemotermickou desinfekcí při 60° C. Nezávislé univerzitní a hygienické instituty pravidelně kontrolují procesy, potvrzují toto znaleckými posudky a dávají hostům jistotu hygienicky bezchybného textilu.

Kvalitní ochranné potahy pro top ložní hygienu

Speciální textil

Speciální potahy pomáhají. Bodovat při hygienických testech, chrání Vaše matrace a polštáře a nabízí hostům hygienickou bezpečnost.
Pro tyto Encasings platí jako pro všechen textil dodaný SALESIANER garance hygieny potvrzený nezávislými, danými, desinfekčními procesy praní.

Mehr anzeigen

Chránič matrací

Větší komfort spaní a bezpečnosti pro Vaše hosty. Chrániče matrací jsou prodyšné a tvoří spolehlivou bariéru proti vlhkosti, roztočům a mikrobům.
Povlečení napínacího prostěradla jde lehce od ruky, prostěradlo se přes chránič matrace jednoduše přetáhne.

Mehr anzeigen

Chránič polštáře

Také polštáře a podušky musí být chráněny. Chrániče polštářů ze speciálních vrstev proti roztočům a mikrobům jsou doporučovány. Chránič matrace se jednoduše přetáhne přes polštář a chrání bezpečně a jistě polštář.

Mehr anzeigen
You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close