Omlouváme se, stránka "offcanvas-col1" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col2" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col3" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col4" neexistuje.

CZ

Používat utěrky, chránit životní prostředí a pracovníky

Zásobníky s látkovými utěrkami od Bluecare by SALESIANER jsou výbornou vizitkou pro Váš podnik a znamenají jak hygienu, tak i trvanlivost. S látkovou utěrkou se příjemně a do hloubky vyčistí vlhkost, zbytky mýdla a zbytky. Čisté a použité části rolí s látkovými utěrkami jsou přitom od sebe vždy hygienicky odděleny. Poté, co je spotřebováno 40m látky, je role vyzvednuta a v rámci pracího servisu chemicko-tepelně desinfikována a zpracována.

Vaše výhody

  • hloubkové hygienické čištění díky managementu textilu
  • profesionální zpracování za přísných hygienických podmínek odpovídajících životnímu prostředí
  • spolehlivý odvoz a dovoz rolí s látkovými utěrkami
  • dlouhá životnost látkových utěrek se velmi pozitivně projevuje na životním prostředí. Po svém životním cyklu se látkové utěrky použijí jako hadry pro dílny
  • jasné dělení: bílá role pro komfortní oblast nebo kanceláře, modrá role pro pracovní oblast a dílny

 

Látkové utěrky jsou pro životní prostředí lepší, než papírové utěrky

Studie zadaná WIRTEX (Wirtschaftsverband Textil Service e. V.) a ETSA (European Textile Services Association) pod názvem „Sušit si ruce v souladu se životním prostředím. Studie  o trvanlivosti látky a papíru“  potvrzuje systému látkových utěrek jasné  přednosti oproti papírovým utěrkám.

Role látkových utěrek mají na svědomí až o 95 % méně odpadu, spotřebují až o 48 % méně energie a mají až k 29 % nižší potenciál skleníkových efektů, než papír. Také studie „Hygienické sušení rukou. Porovnávací studie ke 4 systémům: bavlněný ručník, papírový ručník, sušička s teplým vzduchem, vysoušeč rukou“ potvrzuje sušení rukou látkovými ručníky ty nejlepší výsledky. Premium Dry zde nabízí hospodárný a trvanlivý výsledek.

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close