Miettextilien für garantierte Wäschehygiene

Profesionální, desinfekční proces praní pro Vaši bezpečnost 

Hygienické jednorázové prádlo v hotelích a gastronomii je pro každého hosta důležitou potřebou. Profesionální management textilu chrání před možným přenosem prostřednictvím textilu.  U SALESIANER je nájemné prádlo zpracováváno dle daných,desinfekčních procesech praní. To probíhá chemotermickou desinfekcí při  60° C. Nezávislé univerzitní a hygienické instituty pravidelně kontrolují procesy, potvrzují toto znaleckými posudky a dávají hostům jistotu hygienicky bezchybného textilu.

 

Kvalitní ochranné potahy pro top ložní hygienu 

 

Speciální textil
Speciální potahy pomáhají. Bodovat při hygienických testech, chrání Vaše matrace a polštáře a nabízí hostům hygienickou bezpečnost.

Pro tyto Encasings platí jako pro všechen textil dodaný SALESIANER garance hygieny potvrzený nezávislými, danými, desinfekčními procesy praní.

Dozvědět se více
Chránič matrací
Větší komfort spaní a bezpečnosti pro Vaše hosty. Chrániče matrací jsou prodyšné a tvoří spolehlivou bariéru proti vlhkosti, roztočům a mikrobům.

Povlečení napínacího prostěradla jde lehce od ruky, prostěradlo se přes chránič matrace jednoduše přetáhne.

Dozvědět se více
Chránič polštáře
Také polštáře a podušky musí být chráněny. Chrániče polštářů ze speciálních vrstev proti roztočům a mikrobům jsou doporučovány.

Chránič matrace se jednoduše přetáhne přes polštář a chrání bezpečně a jistě polštář.

Dozvědět se více