Neslibujeme. Garantujeme.

Váš partner s nejvyššími nároky na kvalitu v oblasti managementu textilu

SALESIANER MIETTEX je Váš partner v oblasti servsního pronájmu textilu. Nejpřísnější normy jakosti týkající se přesnosti, čistoty, spolehlivosti a inovativních řešení jsou pro nás závazné. Společnost SALESIANER MIETTEX přitom používá stále nová měřítka. Cílem je být a zůstat těmi nejlepšími.

Úcta a empatie v osobním jednání jsou považovány za základní hodnoty firemní kultury, které ctíme jak interně, tak i při kontaktu se zadavatelem - od individuálního servisu až po realizaci komplexních logistických úkolů.

Jednotlivé postupy podléhají sofistikovanému řízení kvality zajišťujícímu kontroly a optimalizaci procesů od logistiky až po péči o zákazníky.


Společnost SALESIANER MIETTEX je průkopíkem kvalitníh služeb se zárukami ve formě registrovaných značek v oblasti hygieny a trvalé udržitelnosti, zásobování a spokojenosti zákazníků. Tato jistota vychází z inovativních, standardizovaných procesů a přináší našim zákazníkům zásadní výhody. Naším jasným strategickým směřováním je přesvědčit kvalitou sužeb a nabídnout srozumitelné výhody, které naším zákazníkům pomohou k silnější pozici na trhu. 

Certifikace:
ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485, ISO 50001, EN 14065, BS OHSAS 18001.

© SALESIANER MIETTEX GmbH