Omlouváme se, stránka "offcanvas-col1" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col2" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col3" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col4" neexistuje.

CZ

Hotel, gastronomie a catering

Dlouhý pracovní den v kuchyni restaurace, v obslužné oblasti nebo v úklidu vašeho hotelu může být rušný a náročný. Se správným pronájmem ložního prádla od společnosti SALESIANER zajistíte, že vaši zaměstnanci budou mít vždy přístup k dostatečnému množství hotelového textilu pro příslušnou oblast použití pro své každodenní úkoly. Bez ohledu na to, zda potřebujete ložní prádlo, froté ručníky nebo stolní prádlo pro váš hotel nebo restauraci, vždy se můžete spolehnout na naše leasingové prádlo!

Jako spolehlivý partner hotelového průmyslu vás podpoříme při zajišťování toho, aby vaše apartmány, prázdninové hotely, hotelové vesničky nebo městské hotely byly vždy vybaveny nejkvalitnějším ložním prádlem. Hoteloví hosté bio hotelů, lázeňských a wellness hotelů se cítí obzvláště pohodlně také s bio ložním prádlem a bio froté ručníky od společnosti SALESIANER.

A protože nám záleží na pohodě vašich hostů, chceme, aby i Vaši zaměstnanci mohli dělat svou práci spokojeně, a nabízíme k tomu komplexní sortiment oblečení! To sahá od kuchařského oblečení přes zástěry, kalhoty, polokošile a trička až po tuniky nebo softshellové bundy pro Váš úklidový personál a samozřejmě certifikované oblečení v souladu s HACCP.

Rádi Vám
poradíme osobně!

Zavolejte nám!

nebo si přejete

Zpátečního volání
Příjmení*
Firmu*
Telefonní číslo*
Poštovní směrovací číslo*
Prosím sečtěte 1 a 4.

Rádi Vám

poradíme osobně!

Zavolejte nám!

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close