Omlouváme se, stránka "offcanvas-col1" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col2" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col3" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col4" neexistuje.

CZ

Profesionální servis rohoží pro větší ochranu, bezpečnost a čistotu

Sortiment rohoží SALESIANER zahrnuje širokou škálu produktů pro různé oblasti použití. Naše rohože zachycující prach chrání osoby a nábytek před uklouznutím a nečistotami. Rohože s logem a podložky se zprávami jsou klasické reklamní rohože, které lze použít k předávání krátkých, výstižných sdělení návštěvníkům.

Ergonomické rohože, často známé také jako "protiúnavové rohože", podporují svaly zaměstnanců při práci ve stoje a podporují zdraví.

Gumové rohože nebo protiskluzové rohože se používají ve výrobních provozech a stejně jako venkovní a vnitřní rohože zabraňují uklouznutí v prostoru recepce nebo v prostorách s vysokou návštěvností.

 

Vaše výhody přehledně

  • Snižuje riziko uklouznutí ve vstupním prostoru, zejména za mokra - pro vaše zákazníky a zaměstnance
  • Rohože jsou k dispozici v mnoha barvách, velikostech a také v individuálním reklamním potisku podle specifikací CI
  • Rohože k pronájmu jsou hygieničtější
  • cenné půdy jsou chráněny
  • Efektivní plánování, čištění a včasná výměna rohoží

 

Prémiové rohože

Prémiové rohože

Rohože zachycující prach od společnosti SALESIANER mají mnoho výhod: chrání osoby před uklouznutím ve vlhkém počasí a také chrání podlahu před nečistotami a poškozením. SALESIANER nabízí službu rohože v praktické variantě pronájmu v bezstarostném balení. Použité rohože jsou našimi řidiči pravidelně vyměňovány za hygienicky čisté rohože.

Povrch rohože o rozloze 1 m2 absorbuje přibližně 3 kg suchých nečistot a absorbuje přibližně 4 litry vlhkosti. To poskytuje extra čistotu a bezpečnost. Zachytí se 80 % nečistot – to lze provést pouze pomocí vysoce kvalitních rohoží s nylonovými vlákny s vysokým zákrutem. Tato speciální vlákna nabízejí enormně velkou plochu a optimální kartáčovací efekt. Nečistoty se shromažďují ve spodní části rohože a nejsou na povrchu vidět. V prádelně je rohož opět dokonale čistá.

premiummatte graphite antirutsch 62f6dbb9
premiummatte braun antirutsch 3e3f17c8
premiummatte rot antirutsch 173973b3

Designové rohože

Rohože s logem nebo reklamní rohože jsou důležitými ambasadory, pokud jde o prezentaci krátkého obsahu, jako jsou reklamní sdělení nebo logo vaší společnosti. Nezbytné pro vystupování na veletrzích a akcích, ale stejně důležité jsou i na recepci nebo ve vstupní hale firem a hotelů.

Naše designové rohože jsou individuálně potisknutelné rohože s velmi dobrým účinkem zachycování nečistot. Vyberte si z palety 44 barev a vytvořte si požadovaný design. Podpoříme vás v tom. S designovou podložkou uděláte skutečný dojem a zanecháte na své zákazníky dobrý dojem. Využijte nevyužitou podlahovou plochu pro sdělení nebo reklamu a vytvořte okouzlující atmosféru. Pro čistý a upravený vzhled je vám k dispozici osvědčená prádelna SALESIANER.

design color matte farben antirutsch a04836cf
design matte logo grau fb3c4519
freestyle matte design 600eedab

Speciální rohože

Gumové rohože jsou univerzální. V interiéru i exteriéru jej lze použít v kancelářských prostorách, jako doplněk jako první zástěrka nebo ve vstupních prostorách. Gumové rohože jsou odolné vůči oleji, vodě a rozpouštědlům. Ergonomické rohože od společnosti SALESIANER jsou speciálně navrženy pro profese ve stoje. Snižuje se namáhání způsobené tvrdými podlahami a odlehčuje tělu a kloubům. Protiúnavové rohože dlouhodobě podporují pohodu a fyzické zdraví zaměstnanců.

allroundstripe gummimatte schwarz 89c8d40e
allroundchess gummimatte schwarz b0e3f494
ergonomicantibac gummimatte schwarz 5b214a8e
ergonomicdots gummimatte schwarz 38e95719
ergonomicplus gummimatte schwarz 9b158503
ergonomicplussafety gummimatte schwarz d15e2a2f

Rádi Vám
poradíme osobně!

Zavolejte nám!

nebo si přejete

Zpátečního volání
Příjmení*
Firmu*
Telefonní číslo*
Poštovní směrovací číslo*
Prosím sečtěte 7 a 6.

Aktuální informace

Stáhněte si další informace k aktuálnímu tématu, abyste obdrželi ucelený přehled.

folder mockup szonyegszolgaltatas szonyegberles 2022 DE a521f7de

Rádi Vám

poradíme osobně!

Zavolejte nám!

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close