Omlouváme se, stránka "offcanvas-col1" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col2" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col3" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col4" neexistuje.

CZ

Farmacie a mikroelektronika

Čisté prostory jsou speciální místnosti, kde musí být koncentrace částic ve vzduchu udržována na nízké úrovni. Technologie čistých prostor se používá zejména při výrobě polovodičů, optiky a laserové techniky, ve vědách o živé přírodě, v lékařském výzkumu a ve farmaceutickém průmyslu.

Aby mohl odborný personál pracovat "čistě", potřebuje vhodné vybavení čistých prostor. Počínaje správným výběrem materiálů pro produkty až po péči a přípravu je zapotřebí odpovídající know-how. SALESIANER nabízí široké portfolio textilu pro čisté prostory - od montérek přes kukly a boty do čistých prostor, brýle do čistých prostor a spodní prádlo pro zaměstnance, kteří pracují v čistých prostorách. Pokročilé vybavení čistých prostor, jako jsou utěrky z mikrovlákna, mopy, servisní vozíky, teleskopické tyče nebo držáky mopů, je k dispozici buď k pronájmu, nebo ke koupi.

Kromě produktů pro čisté prostory a odborného poradenství nabízí SALESIANER praktický servis šatních skříní, "servis na místě" s vyškolenými zásobovacími asistenty, řešení chytrých boxů a prodejní automaty na oblečení. Systém řízení kvality a certifikované postupy a procesy zaručují optimální výsledky v čistých prostorách. Integrované čárové kódy zajišťují transparentní přehled a našim zákazníkům je k dispozici také opravárenská aplikace a specializovaný webový portál pro dotazy a další informace.

Rádi Vám
poradíme osobně!

Zavolejte nám!

nebo si přejete

Zpátečního volání
Příjmení*
Firmu*
Telefonní číslo*
Poštovní směrovací číslo*
Prosím sečtěte 4 a 5.

Rádi Vám

poradíme osobně!

Zavolejte nám!

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close