Omlouváme se, stránka "offcanvas-col1" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col2" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col3" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col4" neexistuje.

CZ

Zdravotnická a pečovatelská zařízení

Aby bylo možné zaručit řádný proces v nemocnicích, rehabilitačních centrech, pečovatelských zařízeních nebo v chirurgických centrech, je výběr správných textilií nanejvýš důležitý. Komplexní portfolio produktů společnosti SALESIANER podporuje zdravotnický personál v tom, aby mohl co nejlépe plnit své úkoly v různých oblastech zdravotnictví.

K dispozici jsou také košile pro pacienty, lůžkové prádlo a oblečení pro personál. Nesterilní chirurgické oděvy, stejně jako sterilní chirurgické produkty v nejvyšší kvalitě opakovaného použití, jakož i oděvy pro čisté prostory pro nemocniční lékárny podporují zdravotnické pracovníky v jejich každodenní práci.

"Služba osobního praní" (PWS) pro zvláštní péči o prádlo v domovech důchodců, pečovatelských zařízeních nebo domovech důchodců zjednodušuje manipulaci s osobním prádlem obyvatel a dlouhodobě šetří náklady tím, že vybírá vlastní prádelny SALESIANER. Kromě zdravotnických produktů od společnosti SALESIANER lze získat také rohože na ochranu proti nečistotám a reklamní rohože, čisticí utěrky a mopový servis pro každodenní udržovací čištění.

Rádi Vám
poradíme osobně!

Zavolejte nám!

nebo si přejete

Zpátečního volání
Příjmení*
Firmu*
Telefonní číslo*
Poštovní směrovací číslo*
Prosím sečtěte 4 a 4.

Rádi Vám

poradíme osobně!

Zavolejte nám!

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close