Omlouváme se, stránka "offcanvas-col1" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col2" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col3" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col4" neexistuje.

CZ

Pracovní oděvy pro průmysl, obchod, hotelnictví a gastronomii a zdravotnictví

Na jedné straně jsou pracovní oděvy pro různé oblasti použití a požadavky důležité pro jednotný vzhled zaměstnanců a tím i společnosti, na druhé straně musí být dodržovány důležité bezpečnostní normy týkající se péče a údržby a musí být splněna kritéria kvality. S více než 100 lety zkušeností v oblasti poskytování a zpracování textilu je společnost SALESIANER lídrem na rakouském trhu a spolehlivým logistickým partnerem.

Sortiment zahrnuje vysoce kvalitní pracovní oděvy, jako jsou produkty HiVis, osobní ochranné pomůcky (PSA) nebo skříňová a systémová řešení pro zpracovatelský průmysl, řemeslo a veřejný sektor. Kromě toho nabízí SALESIANER komplexní sortiment oděvů pro služby a vaření pro hotelnictví a gastronomii - od zástěr a kalhot až po moderní úklidové oděvy pro hotelový personál.

Pro zdravotnictví nabízíme zaměstnanecké oděvy, jako jsou kalhoty, tuniky, polokošile, košile a kabáty v různých modelech pro všechny lékařské a ošetřovatelské oblasti v nemocnicích, pečovatelských zařízeních, rehabilitačních centrech a domovech důchodců. Náš sortiment je doplněn plošným oblečením, které je k dispozici v různých barvách v závislosti na funkční oblasti. Ochranný plášť, který je certifikován jako osobní ochranný prostředek, zajišťuje bezpečnost při léčbě nakažlivých nemocí. Pro nezdravotnický personál (kuchyně, technický personál, vrátný) můžeme zaměstnancům zajistit kuchařské oblečení, oděv technika a moderní business oděv.

Rádi Vám
poradíme osobně!

Zavolejte nám!

nebo si přejete

Zpátečního volání
Příjmení*
Firmu*
Telefonní číslo*
Poštovní směrovací číslo*
Jaký je součet 5 a 1?

Aktuální informace

Stáhněte si další informace k aktuálnímu tématu, abyste obdrželi ucelený přehled.

JOB Folder EN 2023 mockup d13cf5fc

Rádi Vám

poradíme osobně!

Zavolejte nám!

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close