Omlouváme se, stránka "offcanvas-col1" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col2" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col3" neexistuje.

Omlouváme se, stránka "offcanvas-col4" neexistuje.

CZ

Impressum

SALESIANER MIETTEX Chemung s.r.o.
Vodárenská 1161
27801 Kralupy nad Vltavou
Tel.: + 420 315 724 221
Fax: + 420 315 724 330
E-Mail: info@salesianer.cz
IČ 604 898 12, Spisová značka 2746 C, Městský soud v Praze

 

Členství

E.T.S.A.

 

Copyright

Služby a obsah webových stránek jsou chráněny autorskými právy. Kopírování, šíření či jiné využívání služeb je povoleno pouze ve výslovně schváleném rozsahu (např. formou stažení, je-li to výslovně nabízeno).

 

Ochrana osobních údajů

Veškeré údaje zveřejněné na webových stránkách jsou elektronicky zpracovány a používány v souladu s platnými národními a evropskými předpisy na ochranu osobních údajů ke zpracování žádostí resp. objednávek. Údaje nejsou prodávány, pronajímány ani předávány třetím osobám.

 

Odkazy

Webová stránka také obsahuje křížové odkazy (LINKS) na webové stránky jiných poskytovatelů. Provozovatel webu neodpovídá za cizí obsah, který je dostupný pomocí takovýchto křížových odkazů (LINKS). U cizí nabídky bylo při prvním prolinkování prověřeno, zda sneobsahuje nezákonný obsah. Teprve poté, co zjistíme nebo budeme upozorněni, že některá z nabídek má nezákonný obsah, bude tento křížový odkaz (LINK) odstraněn, pokud to bude technicky možné a přijatelné.

 

Prolinkování

Hypertextové odkaz na domovskou stránku této webové stránky jsou přípustné se souhlasem provozovatele. Není dovoleno zahrnout jednotlivé stránky webové nabídky do cizích rámů (frames).

 

Povinnost

Užíváním webové stránky uživatel akceptuje Všeobecné obchodní podmínky a prohlašuje, že souhlasí s tím, že nebude rozesílat data, která jsou protizákonná, morálně urážející, pornografická nebo obsahují jinak podezřelý obsah, a nebude tím obtěžovat ostatní uživatele. Provozovatel webové stránky si vyhrazuje právo odstranit takovéto texty z webové stránky.

 

Dostupnost

Neexistuje žádný nárok či garance ohledně dostupnosti , spolehlivosti, funkčnosti či bezchybnosti online nabídky. V rámci průběžné aktualizace webové stránky mohou být služby i bez předchozího informování změněny nebo pozastaveny.

Rádi Vám

poradíme osobně!

Zavolejte nám!

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close